Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Veneto Bank

MAFIA IMOBILARE/ Veneto Bank u shit, por pasuritë e shqiptarëve kanë përfunduar jashtë vendit, skandali po hetohet nga PROKURORIA (LETRA E PRESIDENTIT- DOKUMENTET BANKILEAKS.com)

Një skandal i madh bankar duket se po hetohet nga institucionet e shtetit shqiptar, ku më së fundi është përfshirë edhe institucioni i presidentit...

Drejt falimentimit, Intesa San Paolo kërkesë për Vento Bank për blerjen e aksioneve: Brenda 30 ditëve duam që…

Pak ditë më parë ne media u publikua lajmi se një nga bankat më të mëdha italiane Veneto Bank, e pranishme në Shqipëri që...

Skandali i ‘Intesa San Paolo Bank’, pushohen nga puna 70 punonjës. Çfarë po ndodh me bankën? (Denoncimi)

Mbi 70 punonjës të ish-bankës Veneto, tashmë “Intesa San Paolo Bank”, janë pushuar nga puna në mënyrë arbitrare duke u njoftuar përmes një e-maili....

Veneto Bank drejt falimentimit, i shet 100% aksionet Intesa San Paolo-s

Veneto Bank, një nga më të mëdhatë në Itali, e pranishme në Shqipëri që në vitin 2009, dhe prej kohësh në qendër të polemikave...

Lajmet e fundit