Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

venecias

Dikur e sulmonte hapur në TV, Petrit Vasili thotë sot se është “Rilindja që e përbuz Komisionin e Venecias”

Ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili akuzon qeverinë se ka përbuzur, refuzuar dhe hedhur poshtë rekomandimet e Komisionit të Venecias. Për të...

Lajmet e fundit