Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendosja e henes diellit dhe tokes

Përmbytja në Boston ndodhi për shkak të vendosjes së Hënës, Diellit dhe Tokës në pozicion të veçantë

Vendosja e Tokës, Hënës dhe Diellit në një pozicion specifik është pëgjegjëse për përmbytjen e papritur në Long Wharf të Bostonit. Sipas...

Lajmet e fundit