Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vendosi të pranonte mandatin e deputetit, Ligoraq Karamelo: Zgjedhjet e 2017 janë legjitime

Vendosi të pranonte mandatin e deputetit, Ligoraq Karamelo: Zgjedhjet e 2017 janë legjitime

Ligoraq Karamelo, një nga kadidatët në listat për deputet në zgjedhjet e 2017, ka vendosur të pranojë mandatin dhe të futet në Parlament. ...

Lajmet e fundit