Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendlindje

‘Për ne është një jetë e dytë, kemi rilindur’, të mbijetuarit nga tërmeti që u dërguan për trajtim në Itali kthehen në vendlindje (VIDEO)

Albert Cara, 59 vjeç dhe Marlin Shkodra, 30 vjeç, dy të mbijetuarit nga tërmeti i 26 nëntorit janë kthyer në Shqipëri. ...

Nga mësuese në Pukë te dhimbja për humbjen e vajzës, Mirela Sula sot shqiptarja më e suksesshme kthehet nga Londra në vendlindje për të...

Mirela Sula psikologia që jeton në Londër nuk është personazh i panjohur për publikun shqiptar. E njohur si “Migrant Woman”, (gruaja emigrante) Mirela bëri...

Lajmet e fundit