Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vendimi për djegien e mandateve, Murrizi zbulon çfarë u diskutua në mbledhjen e PD: Ka dhe të tjerë kundër, dhe Berisha nuk

Vendimi për djegien e mandateve, Murrizi zbulon çfarë u diskutua në mbledhjen e PD: Ka dhe të tjerë kundër, dhe Berisha nuk…

Myslym Murrizi ka treguar mbrëmjen e sotme në emisionin 'Arena' çfarë u diskutua në mbledhjen e PD, kur u mor vendimi për djegien e...

Lajmet e fundit