Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vendimi i SHBA për ishProkurorin e Përgjithshëm, Taulant Balla

Vendimi i SHBA për ish-Prokurorin e Përgjithshëm, Taulant Balla i drejtohet PD dhe LSI: Kërkoni ndjesë për seancën e 18 Dhjetorit

Kryetari i Grupit Parlamentarë të Partisë Socialiste, Taulant Balla në fjalën e tij në Kuvendin e Shqipërisë deklaroi sot se PD dhe LSI duhet...

Lajmet e fundit