Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vendimi i rendesishem

Përfundon mbledhja në selinë e PD, Basha merr vendimin e rëndësishëm: Ja si do të vijohet me protestat

Ka përfunduar mbledhja në selinë e PD, ku morën pjesë kryetarët e Kolegjeve, krerët e njësive ish deputetët dhe zyrtarët demokrat. ...

Lajmet e fundit