Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vendimi i opozitës për djegien e mandateve, reagon Pjerin Ndreu: Ne do të vazhdojmë të punojmë

Vendimi i opozitës për djegien e mandateve, reagon Pjerin Ndreu: Ne do të vazhdojmë të punojmë…

Ditën e sotme Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, morën vendimin unanim për djegIen e mandateve të deputetëve të tyre, së bashku dhe...

Lajmet e fundit