Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

vendimi i komitetit

LSI kërkoi të anulohej vendimi i Komitetit, Gjykata Administrative shpall moskompetencë: Emigrantët nga Maqedonia dhe Greqia do vetëkrantinohen

Gjykata Administrative shpall mokompetencë për padinë e depozituar nga LSI, e cila kërkonte që të shfuqizohet vendimi i Komitetit Teknik të Ekspertëve, që emigrantët...

Lajmet e fundit