Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendimi i kolegjit zgjedhor

Kush janë 5 ANËTARËT e KOLEGJIT ZGJEDHOR që vendosin të HËNËN për FATIN E 30 QERSHORIT, SKENARI i mundshëm dhe qetësia e pazakontë në...

Fati i zgjedhjeve vendore do të vendoset ditën e hënë nga pesë anëtarët e Kolegjit Zgjedhor që do të gjykojnë vlefshmërinë e aktit të...

Lajmet e fundit