Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
39 %
1.5kmh
75 %
Pre
14 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
Mar
14 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vendimet qe u moren

Vendimet e mbledhjes së sotme të KQZ, zëvendësohen materialet zgjedhore në Shkodër dhe ndryshon vendndodhja e disa Qendrave të Votimit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), gjatë mbledhjes së saj të sotme shqyrtoi disa projektvendime. Në rendin e ditës, pasi vendosën të...

Lajmet e fundit