Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendimet e para te qeverise

Zbulohet axhenda e mbledhjes së parë të qeverisë (PIKAT)

Menjëherë pas dekretimit nga Presidenti i Republikës të qeverisë re, do të mbahet dhe mbledhja e kabinteit të ri “Rama2”. Mësohet...

Lajmet e fundit