Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendim io papritur

Babai ende s’i flet për klipin me drogë dhe alkool, Bebe merr VENDIMIN e papritur

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’. Por klipin e...

Lajmet e fundit