Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendim drastik

Vetëm pak ore para dasmës madhështore, Elita dhe Gjiko marrin vendimin drastik

Gjiko dhe Elita Rudi janë padyshim ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku, ndërsa ditën e sotme do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në...

Aktori i njohur merr vendimin drastik, nuk do ta njihni (FOTO)

Është konsideruar si mashkulli që çdo femër ëndërron, pasi është ndër aktorët më të pëlqyer, por Tom Hardy sapo ka bërë një ndryshim drastik....

Lajmet e fundit