Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendi

Bien serverat, bllokohen doganat në të gjithë vendin

Pikat doganore në të gjithë vendin prej disa orësh nuk kanë funksionuar për shkak se serverat janë bllokuar. Mësohet se shkak...

OSHEE njoftim të rëndësishëm: Ndërpritet energjia në Tiranë dhe disa qytete të vendit

Operatori i Shpërndarjes së energjisë Elektrike njofton se ditën e sotme do të ketë ndërpreje të energjisë. Sipas OSHE për...

Vrasja e avokatit Ravik Gurra, Artan Hoxha: Ekzekutori erdhi nga jashtë vendit

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka dhënë të tjera detaje lidhur me vrasjen e avokatit Ravik Gurra mbrëmjen e 22 marsit në qendër të Elbasanit....

E trishtë! Familja shkon në vendin ku u vra 7-vjeçari shqiptar në Zvicër

Dy prindërit dhe vëllai i vogël kanë vizituar sot vendin ku 7 vjeçari nga komuna e Lipjanit u ther dje me thikë nga një...

Moti i keq, si paraqitet situata në vend

Prej disa ditësh vendi është përballur me mot të acartë i shoqëruar me reshje bore deri në zonat e ulëta. Kjo ka sjellë edhe...

Trump dhe Putin do të zhvillojnë samitin e parë, caktohet VENDI dhe DATA

Moska dhe Uashingtoni kanë rënë dakord të mbajnë një takim midis presidentit amerikan Donald Trump dhe atij të Rusisë, Vladimir Putin. ...

Zbulohet vendi luksoz ku do të takohet Trump me Kim Jon Un (VIDEO)

Zyrtarët amerikanë dhe koreano-koreanë po mbajnë bisedime intensive në Singapor për të përgatitur terrenin për një takim historik të parë midis Donald Trump dhe...

Caktohet vendi i takimit Trump-Kim Jong Un: Planet po shkojnë shumë mirë

Tashmë është caktuar vendi ku do të zhvillohet takimi i shumëpritur në mes të presidentit amerikan, Donald Trump dhe liderit verikorean, Kim Jong-un. ...

Lajmet e fundit