Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendi qe nuk behet

IKANAKËT ME ZHURMË DHE ‘VENDI QË NUK BËHET’!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al. *Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i këtij materiali! Ikja nga Shqipëria është një moment me shenjë...

Lajmet e fundit