Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

vendi parkimit

6 shqiptarët bëhen “copa” për një vend parkimi, përfundojnë në spital dhe më pas në Polici

6 shoferë shqiptarë janë rrahur me njëri-tjetrin në Pejë për një vend parkimi. Policia bën me dije se 6 burrat shqiptarë janë dhunuar mes...

Lajmet e fundit