Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendi me i bukur ne bote

Ky është vendi më i bukur në botë; në top-listë edhe një shtet ballkanik

Lexuesit e një prej uebfaqeve më të njohura të guidave turistike “Rough Guide” kanë votuar për vendin më të bukur në botë, dhe në...

Lajmet e fundit