Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendi luksoz

Zbulohet vendi luksoz ku do të takohet Trump me Kim Jon Un (VIDEO)

Zyrtarët amerikanë dhe koreano-koreanë po mbajnë bisedime intensive në Singapor për të përgatitur terrenin për një takim historik të parë midis Donald Trump dhe...

Lajmet e fundit