Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendi i trete

Copa America, Argjentina mund Kilin dhe siguron vendin e tretë

Kombëtarja e Argjentinës arriti ta mbyllte kompeticionin e Copa America në vendin e tretë pas fitores 2-1 ndaj Kilit. Aguero dhe...

Shqipëria në Kampionatin Ballkanik Senior, e treta në sportin e Xhudos

Shqipëria ka marrë pjesë në Kampionatin Ballkanik Senior në xhuda që u zhvillua në Maqedoni. Armando Mollosmani nga Elbasani ishte një...

Lajmet e fundit