Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendi i 4 ne bote

Shqipëria vendi i 4 në botë për emigracion, 60% e popullsisë duan të largohen

Shqiptarët vazhdojnë çdo ditë e më shumë  të largohen nga vendi ynë. Këtë fakt e ka vërtetuar së fundmi dhe kompania...

Lajmet e fundit