Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendet

Këto janë 10 vendet me femrat më të bukura në botë, zbulohen arsyet

Janë 10 vende në botë, të cilat kanë femra të bukura. Revista “Travelers Digest” ka renditur edhe dhe asryet pse pikërisht ato qytete kanë...

Njihuni me vendin që ka 2 milionë vjet pa rënë shi, nuk ndodhet në shkretëtirë

Nëse mendoni se vendi ku nuk bie asnjëherë shi është shkretëtira, gaboheni! Në fakt mund të jetë realisht e mbuluar nga akulli, por në...

Të varfërit e botës mikpresin 50% të refugjatëve, vendet e pasura vetëm 9%

Jordania, Turqia, Libani, Pakistani, Afrika e Jugut dhe Territoret Palestineze mikpresin më shumë se 50 për qind të refugjatëve të të gjithë botës, ndërkohë...

Disa vende të cilat duhet t’i vizitoni patjetër në Tiranë (Video)

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, ka shpërndarë në profilin e tij një video të shkurtër me disa nga vendet më interesante për tu...

Lajmet e fundit