Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vendet vakante në Gjykatën Kushtetuese dhe ILD, KED shpall fituesit dhe humbësit

Vendet vakante në Gjykatën Kushtetuese dhe ILD, KED shpall fituesit dhe humbësit

Këshilli i Emërimeve në Drejtësi njoftoi vendimet e marra në seancën e djeshme për emërimet në Gjykatën Kushtetuese dhe Inspektoriatin e Lartë të Drejtësisë....

Lajmet e fundit