Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vendet vakante në Gjykatën Kushtetuese dhe ILD, KED mbledhje të papritur

Vendet vakante në Gjykatën Kushtetuese dhe ILD, KED mbledhje të papritur

Këshilli i Emërimeve në Drejtësi në kaudër të verifikimit të kandidatëve për pozicionet vakante në Gjykatën Kushtetuese dhe të Inspektorit të Lartë të Drejtësisë...

Lajmet e fundit