Tirana
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendet me te pasura

Zbuloni se ku fshihen rezervat më të mëdha të arit në botë

Rezervat botërore të arit arritën në 33,465 tonë. Duke përjashtuar arin e Fondit Monetar Ndërkombëtar, Bankës Qendrore Evropiane dhe organizatave të tjera ndërkombëtare, ari...

Lajmet e fundit