Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendet bosh ne gjykaten kushtetuese

Gjykata Kushtetuese shpall 10 vende bosh, kërkohen 7 këshilltarë ligjorë dhe 3 ekonomikë (KRITERET)

Gjykata Kushtetuese shpall vende vakante për 7 këshilltarë  ligjorë dhe 3 këshilltarë ekonomikë. Kolegji i Posaçëm i Apelimit (KPA) pranë Gjykatës...

Lajmet e fundit