Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendet baltike dhe nordike

“Mundësi të njëjta si të rinjtë në Europë”, LRI bashkëpunon me vendet Nordike dhe Baltike

Lëvizja Rinore për Integrim e ftuar nga forumi rinor i partisë Social Demokrate të Finlandës ka marrë pjesë në Kongresin e të Rinjve Social-Demokrat...

Lajmet e fundit