Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vende vakante

Vendimi: 880 vende vakante në administratë, ja lista e plotë

Plot 880 punonjës janë planifikuar për tu rekrutuar si pjesë e administratës shtetërore gjatë vitit 2020. Në mbledhjen e sotme, qeveria...

AMA shpall vende të lira pune, publikon linkun për procedurën POR faqja është jashtë funskionit

Autoriteti i Mediave Audiovizive ka hapur procedurën për plotësimin e dy vendeve për Anëtar në Këshillin e Ankesave. Ndërkohë në njoftimin...

Do të punësohesh si mjek familje në shtet? Kjo është procedura e re

Shpallen vendet vakante për mjekë familje në Qendrat Shëndetësore të Qarkut në Tiranë.   Të gjithë të interesuarit mund të konkurojnë...

Publikohen 15 kandidaturat për 2 vendet vakante në Gjykatën Kushtetuese (Emrat)

Presidenca ka publikuar 15 kandidaturat për të kandiduar si anëtar të Gjykatës Kushtetuese. Kërkesat janë paraqitur në Presidencë pas njoftimit për vendet vakante. ...

Hapen vende të reja pune te ALUIZNI, ja si të aplikoni

Drejtoria e Përgjithshme e ALUIZNI-t ka njoftuar sot me anë të një postimi në “Facebook”, se janë hapur vende të reja pune pranë këtij...

Shkarkohen 7 punonjës të Hipotekës, Ministria: Të interesuarit të aplikojnë për vendet bosh

7 punonjës të Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme në Durrës janë shkakrkuar nga Ministria e Drejtësisë. 4 juristë dhe...

Lajmet e fundit