Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

vende te sigurta

Britania me plan të ri për të dëbuar shqiptarët, emigrantët që vijnë nga vende “të sigurta” do u refuzohet azili pa të drejtë apelimi

Sekretarja e Brendshme, Suella Braverman kërkon të përshpejtojë dëbimet e azilkërkuesve nga vendet që konsiderohen “të sigurta”. Mediat e huaja shkruajnë se sekretarja e Brendshme...

Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut, së shpejti vende të sigurta nga koronavirusi

Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut janë tre vende të Ballkanit Perëndimor që kanë potencialin të shpallen të sigurta për udhëtim të lirë drejt...

Lajmet e fundit