Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vende te mistershme

Ky vend quhet “ Qendra e Universit”, dhe diçka e pashpjegueshme ndodh aty

Një nga vendet më të mistershme në botë është ky park i vogël në formë rrethore që ka mahnitur dhe ka lënë pa fjalë...

Lajmet e fundit