Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vende te lira

Panairi i Punës, Veliaj: 90 vende të lira në Bashkinë e Tiranës, ja kriteret

Në ambientet e Muzeut Kombëtar u çel sot edicioni i X i Panairit “Work & Study”, i organizuar nga Bashkia e Tiranës, Dhoma e...

Rama e nis ditën me një lajm të mirë, shpall vende të lira pune: Afati i fundit më 6 nëntor

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një lajm pozitiv dhe shpall vende të lira pune. Shefi i qeverisë...

Lajmet e fundit