Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

vende pune

Kryeministri Mitsotakis shpall 15 mijë vende të lira pune për qytetarët mbi 45 vjeç, ja sa do të paguhen

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis njoftoi ditën e sotme se qeveria e tij po punon për hapjen e 15 mijë vendeve të lira pune për...

Hapen vende pune në Agjencinë e Kadastrës, ja kriteret që duhet të plotësojnë kandidatët (NJOFTIMI)

Agjencia Shtetërore e Kadastrës ka njoftuar për vende pune vakante pranë këtij institucioni. Pozicionet vakante janë: Specialist (39), në profilet: Gjeodezi; Inxhinieri Ndërtimi; Arkitekturë; Gjeoinformatikë, Specialist (32), në...

11 vende të reja pune në Prokurori nga Shkodra në Korçë, ja kriteret që duhet të plotësoni

Prokuroria e Përgjithshme ka njoftuar se janë shpallur vakante 11 vende pune si oficer policie gjyqësore në Prokurori pranë Gjykatës së Shkallës së Parë...

Nisin punimet për Aeroportin e Vlorës, Balluku: Do të jetë ndërkombëtar, udhëtime edhe jashtë Europës! Hapen rreth 1000 vende pune, synojmë të arrijmë deri...

Ditëne  sotme kanë nisur punimet për ndërtimin e Aeroportit të Vlorës, i cili pritet të jetë funksional në vitin 2025. Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku...

Shërbimi Informativ i Shtetit njoftim të rëndësishëm, ofron disa vende pune (KUSHTET dhe APLIKIMI)

Shërbimi Informativ i Shtetit, njofton se kërkon të punësojë disa shtetas, për pozicionin e inspektorit të SHISH, të cilët duhet të jenë të gatshëm...

Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë thirrje për 9 vende të lira pune, për inspektorë jo-magjistratë

Zyra e Inspektorit të Lartë të Drejtësisë ka shpallur thirrjen për 9 (nëntë) pozicione për Inspektorë Jo-Magjistratë tek Njësia e Inspektorëve. Inspektori kryen verifikime dhe...

Shqipëria në vend të parë në Ballkan, të sapodiplomuarit e kanë më të lehtë të gjejnë një vend pune

Të sapodiplomuarit në Shqipëri e kanë më të lehtë të gjejnë një vend punë brenda një viti se sa bahskëmoshatarët e tyre në vendet...

Edi Rama prezanton Portalin Kombëtar të Punësimit: Aplikoni menjëherë këtu, nëse po kërkoni punë! Janë 1735 vende të lira në 65 qytete të Shqipërisë

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar mëngjesin e sotëm Portalin Kombëtar të Punësimit, dhe u bën thirrje të gjithë atyre që janë në kërkim të...

Arben Ahmetaj prezanton 5 shtyllat e programit ekonomik: Do të hapim 150 mijë vende të reja pune, pagat deri në 400 mijë lekë nuk...

Ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, në fjalën e tij në Kongresin e Partisë Socialiste, prezantoi 5 shtyllat e programit ekonomik gjatë mandatit të tretë,...

SKANDALI/ Zyrtari i FRD-së premton vende pune pas zgjedhjeve dhe ngacmon seksualisht qytetaren: Bëhu e dashura ime dhe do jesh drejtoreshë

Një skandal i madh është publikuar mbrëmjen e sotem në emisonin “Stop”, ku nëndrejtori i FRD-së për Tiranën, Ilir Hodaj, është filmuar teksa i...

Lajmet e fundit