Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendbanimi arnisa

Zbulohet një vendbanim i lashtë pranë Divjakës

Një vendbanim i lashtë është zbuluar nga arkeologët gjermanë dhe ata shqiptarë në fshatin Babunjë të Divjakës. Rrënojat e zbuluara deri...

Lajmet e fundit