Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vendas

Turqit dhe italianët dynden drejt Shqipërisë për të punuar

Turqit dhe italianët preferojnë Shqipërinë për të punuar. Këtë e tregojnë dhe të dhënat zyrtare për vitin 2016 ku shtetasit me origjinë turke zunë 28%...

Lajmet e fundit