Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vemendje

Papa Françesku do mbante fjalim, 6-vjeçari ngjitet në skenë dhe tërheq të gjithë vëmendjen (VIDEO EPIKE)

Papa Françesku do të mbante fjalën e tij para të pranishmëve ditën e djeshme në Vatikan, por të gJithë vëmendjen e mori një 6-vjeçar....

Lajmet e fundit