Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Velur Spa

Çfarë duhet të bëni patjetër para festave, 4 paketat që do i dashuroni (Dhuratë për veten ose njeriun e zemrës)

Pak ditë na ndajnë nga festat e shumëpritura, Krishtlindjet dhe Viti i Ri. Por më shumë se zbukurimet e bredhit...

Vera s’ka ndërmend të vijë, por Orinda Huta e ka gjetur zgjidhen për t’u nxirë kaq bukur… (FOTOT)

Moti nuk është aspak premtues për javët në vazhdim. Sipas sinoptikanëve, ditët me shi do të na shoqërojnë gjatë, edhe...

Më në fund edhe në Tiranë! Një javë e tërë dedikuar mirëqenies së trupit dhe mendjes… (SHËRBIME QË DUHEN PROVUAR)

Pranvera sapo ka trokitur dhe çdokush nga ne e ndjen të nevojshëm një trajtim fytyre dhe trupi për t’u ndjerë më të bukur, më...

8 Marsi/ GRUAJA i jep KUPTIM jetës! Bëji këtë dhuratë që s’do e harronte lehtë

Nesër është 8-Marsi, Dita Ndërkombëtare e gruas. Gruaja është ajo e cila i jep kuptim jetës, madje jep jetë nga jeta...

Mos harxhoni shuma marramendëse për dhuratat e fundvitit, zgjidhni një nga këto dhe…do na kujtoni

Kjo është periudha më e dashur e vitit për shumë prej nesh, jo vetëm për atmosferën festive e të gëzueshme që reflektohet ngado por...

Event festiv në Velur SPA, një ditë e tërë uljesh

Këtë fundvit Velur SPA vjen me oferta tunduese dhe çmime shumë të arsyeshme për t’i bërë një dhuratë miqve dhe të afërmëve tuaj, ose...

Aknet në fytyrë? Nuk janë më problem… Ja si eleminohen plotësisht

Nuk keni pse shqetësoheni më për aknet në fytyrë. Sot falë një trajtimi specifik dhe të kujdesshëm, aknet mund të zhduken plotësisht. ...

Jeni te “Folie Marine?” Zbuloni çfarë ju pret tjetër veç kësaj pamjeje të mrekullueshme

Një pjesë e mirë e qytetarëve i kanë marrë pushimet në këtë fillim korriku dhe frymën e kanë mbajtur te “Folie Marinë” në Jalë,...

Jepini fund dilemave! KJO është dhurata e minutës së fundit që mund t’i bëni dikujt që ka gjithçka

Siç e do tradita e festave të fundvitit, shumë prej nesh futen në mendime e vihen në lëvizje për dhuratën që do bënte të...

Një certifikatë dhuratë, ideja më origjinale për të surprizuar e kënaqur dikë

Gjatë gjithë kësaj kohe ndoshta keni vrarë mendjen për të gjetur një mënyrë apo ide origjinale për të surprizuar e kënaqur dikë. Epo harrojini...

Lajmet e fundit