Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

velou

Lleshaj dhe Veliu në Korçë, zbardhet takimi me drejtuesit e policisë

Zbardhet takimi i ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj me drejtuesit e policisë së Korçës. Mësohet se Lleshaj kërkoi luftë pa kompromis...

Lajmet e fundit