Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Velodrome

Shqipëria nuk e përballon deri në fund Francën, mposhtet në “Velodrome”

Pavarësisht një pjese të parë fantastike, kuqezinjtë e Gianni De Biasi-t nuk kanë arritur të përballojnë deri në minutën e fundit presionin e vendasve...

Marramendëse, ja sa është numri zyrtar i tifozëve shqiptarë në stadium

Ajo që konfirmohet nga fotografitë dhe videot “live”, një prezencë ndoshta rekord e tifozëve kuqezi në stadiumin e marsejës, vuloset edhe nga shifrat zyrtare....

Incidenti në Francë, policia nuk lejon flamurin e Kosovës, në maj u bë anëtare e UEFA-s

Pak orë para ndeshjes, tifozët janë grumbulluar pranë stadiumit “Velodrome”, ku do të bëhen gati për të hyrë. Të gjithë janë me flamurët përkatës...

Rama zëvendësohet nga Nishani në stadium për ndeshjen Francë-Shqipëri

Në stadiumin “Velodrome” të Marsejës do të jetë sot i pranishëm Presidenti i Republikës Bujar Nishani, për të ndjekur nga afër ndeshjen Francë-Shqipëri. ...

Policia bën shpërthim të komanduar në stadiumin ku do luajë Shqipëria, dyshonte për bombë

Një valixhe e dyshimtë e vendosur në afërsi të stadiumit “Velodrome” ku do të luajë Kombëtarja shqiptare nesër mbrëma me Francën, është raportuar në...

Lajmet e fundit