Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellzerit ne durres

Arrestimi i ekzekutorëve të vëllezërve në Durrës, reagon Sandër Lleshaj: Goditje tjetër e fortë kundër krimit të organizuar

Ministri i brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar pasi janë arrestuar 2 ekzekutorët e vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, duke e konsideruar këtë...

Lajmet e fundit