Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellimi i spermes

Shokuese! Përqindja e spermës në Perëndim bie me 60%, shkak “jeta moderne”

Sasia e spermës ka rënë me gati 60% në 40 vitet e fndit te meshkujt që jetojnë në Perëndim dhe shkak sipas shkenctarëe është...

Lajmet e fundit