Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

velli

I ekzekutuan vëllain para shtëpisë, ish-deputeti socialist njofton dokumentar dhe homazhe në 1 vjetorin e ndarjes nga jeta

Ish deputeti i PS, Arben Ndoka ka njoftuar miqtë për homazhet që do të zhvillohen në nderim të vëllait të tij të ndjerë. ...

Lajmet e fundit