Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit

TRAGJIKE/ Dy vëllezërit shqiptarë ndahen nga jeta brenda 3 ditësh, humbën betejën me Covid-19

Koronavirusi ka shkaktuar tragjedi në disa familje shqiptare dhe kosovare. Fatkeqësisht dy vëllezër nga Kosova kanë ndërruar jetë brenda tri ditësh...

Vrasja e teknikut të kondicionerit, policia kontrolle për 2 vëllezërit Kusi, në një nga banesat e tyre gjenden armë

Policia ka kryer kontrolle në fshatin Allgjatë për dy vëllezërit, Griseldo dhe Albano Kusi. Këta të fundit janë shpallur në kërkim,...

Krimi tronditës në mes të Tiranës, dy vëllezërit KUSI persona  të rrezikshëm dhe me probleme me ligjin (E KALUARA)

Një ditë pas vrasjes tronditëse të teknikut të kondicionerëve Indrit Çelaj në Tiranë janë publikuar informacione të shumta në lidhje me autorët e kësaj...

Momenti epik, Romeo dhe Donaldi veshin fustan nusërie, ndërsa Bora…(VIDEO)

Bora Zemani dhe binjakët Romeo dhe Donaldi kanë sjellë këtë verë emisionit e tyre, '3-shat'. Duket se ata kanë vendosur të...

Zbardhet ATENTATI në Elbasan, si u ndoqën me makinë dy vëllezërit dhe u qëlluan me breshëri plumbash

Zbardhet atentati që tronditi mbrëmjen e djeshme banorët e fshatit Broshkë në Elbasan, ku mbeti viktimë Klevi Baho dhe u plagos vëllai i tij...

TRAGJIKE/ I zë dheu poshtë, vdesin 2 vëllezërit shqiptarë, babai nxjerr trupat (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maqedoni, shkruan Newsbomb.al.    Dy vëllezër shqiptarë kanë humbur jetën, ndërsa një person tjetër...

Dalin DETAJE nga vrasja e vëllezërve Bilali, si u arratisën dy të arrestuarit

Dalin detaje për vrasjen e dy vëllezërve Bilali në Shkodër dhe arrestimin e Arsen Stojkut dhe Mislim Ramës. Mësohet se policia...

Vrasja e vëllezërve Bilali/ Zbardhen të tjera DETAJE: Roli në ngjarje i dy të arrestuarve

Zbardhen të tjera detaje nga arrestimi i Arsen Stojkut dhe Mislim Ramës ditën e djeshme lidhur me vrasjen e dy vëllezërve Bilali në Shkodër...

Iu sekuestruan sot 2.2 milion pasuri, zbulohet e kaluara kriminale e dy vëllezërve biznesmenë nga Tirana (EMRAT-FOTO)

Dalin detaje nga operacioni që çoi në sekuestrimin e pasurisë së dy vëllezërve, pasuri të cilën e kishin vënë nga aktiviteti kriminal. ...

HAKMARRJA shkak i atentatit ndaj Arben Bilalit, zbulohet familja që kishin KONFLIKT prej vitesh

Policia ka shoqëruar disa persona për vrasjen e ish policit, Arben Bilali ditën e djeshme në zonën e "Selitës" në Tiranë. ...

Lajmet e fundit