Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit Xhaka

‘Vipat’ shqiptar që ekspozojnë makinat super luksoze dhe me çmime marramendëse (FOTOT)

Nuk janë të paktat rastet që shohim këngëtarët e njohur shqiptar të ekspozojnë nëpër videoklipet e tyre jetën luksoze dhe makina të shtrenjta. ...

Rama takon babain e vëllezërve Xhaka, mësohet çfarë i tha pas ndeshjes kryeministri

Kryeministri Edi Rama, fill pas ndeshjes Shqipëri-Francë që u mbyll me rezultatin e ngushtë 0-1 ka takuar për pak minuta babin e vëllezërve Xhaka,...

Lajmet e fundit