Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vëllezërit shkodranë kërcënojnë me armë 72vjeçarin

Vëllezërit shkodranë kërcënojnë me armë 72-vjeçarin

Dy vëllezër shkodranë kanë kërcënuar me armë zjarri një të moshuar në Vaun e Dejës. Bëhet fjalë për dy shtetasit N. Gj. dhe...

Lajmet e fundit