Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit shera

‘Me trashëgime çifti’, si vëllezërit Shera e morën makinën me qera duke thënë se do e përdornin për një dasmë

Arsil dhe Sajmir Shera, 20 dhe 32 vjeç, dy vëllezërit që vranë taksistin 70 vjeçar Abdulla Budlla makinën me qera e morën duke thënë...

Lajmet e fundit