Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vel;lezerit pukjane

Përplasja me pistoleta në Laprakë, arrestohen dy vëllezërit pukjanë, plagosën katër persona brenda lokalit

Arben dhe Astrit Seferi janë dy vëllezërit pukjanë të arrestuar nga policia pasi konsiderohen si persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore. ...

Lajmet e fundit