Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit poti

Ngatërresë e mediave apo identitet i rremë? Zbulohet kush janë në të vërtetë dy vëllezërit e trafikut të drogës

Mediat greke dhe ato shqiptare kanë botuar sot fotografinë e atij që po cilësohet si “Eskobari i Ballkanit”, personi që mendohet se drejton rrjetin...

Lajmet e fundit