Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vellezerit osmani

Kreshnik Spahiu darkon me miliarderin shqiptaro-gjerman

Kreshnik Spahiu, kreu i Aleancës Kuqezi dhe miliarderi shqiptar, biznesmeni Burim Osmani, janë parë të darkojnë së bashku në një prej restoranteve më luksoze...

Lajmet e fundit