Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

vellezerit kusi

Vrasja e Indrit Çelajt, gjykata jep vendimin për vëllezërit Kusi, ja sa vite do të kalojnë pas hekurave

Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për vëllezërit Griseldo dhe Albano Kusi, të cilët akuzohen për vrasjen e të riut Indrit Çela, i njohur...


Lajmet e fundit